EnglishPoland

WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIU
I SPRAWDŹ SWÓJ WYNIK PONIŻEJ

Sprawdź swoje umiejętności w programowaniu!

Wybierz odpowiedni dla siebie poziom trudności i wygraj świetne nagrody!

Login* (będzie wyświetlony w rankingu)

Imię*

Nazwisko*

Uczelnia*

Kierunek

Rok studiów

Doświadczenie zawodowe

Ulubiona technologia

*„Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin konkursu „New Year's Challenge” oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia ww. konkursu przez spółkę Sollers Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

*„Wraz z wysyłką formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia testu przez spółkę Codility Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

  • Zakres zadań: programowanie, algorytmika, bug fixing, SQL, optymalizacja
    Dostępne języki: C, C#, C++, Java, JavaScript, VB.NET and SQL

    Nagrody czekają na zwycięzców konkursu na poziomie podstawowym i zaawansowanym w Warszawie, Lublinie i Poznaniu:

    • PIERWSZE MIEJSCE

      Tablet Apple iPad

      DRUGIE MIEJSCE

      Amazon Kindle

      TRZECIE MIEJSCE

      Kingston MobileLite Wireless

    POWODZENIA!

Sprawdź swój wynik testu

TABELA WYNIKÓW

Lp.LoginWynikUczelniaDoświadczenieUlubiona technologia
Lp.UczelniaWydziałLiczba zarejestrowanychŚrednia ocena uniwersytetu
1Politechnika Poznańska – Poznan University of Technologydsafs10.0 %
2WAT Warszawa - Military University of Technology in Warsaw10.0 %
3Universität zu Kölnfes10.0 %

Wyniki są aktualizowane codziennie pomiędzy 22:00 a 22:10

(w tym czasie tabela może być pusta)

Kandydaci z zerowymi wynikami nie są wyświetlani.

Dlaczego warto pracować w Sollers Consulting

  • TRANSPARENTNOŚĆ

    Swoje wynagrodzenie znamy
    na 2 lata do przodu

    UMOWA O PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY

    Od pierwszego dnia pracy!

    Budżet na szkolenia
    i certyfikaty

    i... nieograniczony dostęp
    do platform e-learningowych
    jak Lynda i Pluralsight

    Wydarzenia integracyjne

    Zagraniczne wycieczki integracyjne (Wenecja, Paryż, Bruksela, Barcelona, Berlin, Praga i Dubrownik)

  • Wewnętrzny coaching

    Każdy z nas może liczyć na wsparcie swojego coacha na poszególnym etapie ścieżki kariery

    Ubezpieczenie grupowe

    W Sollers dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę!

    Wydarzenia sportowe
    + karta multisport

    Squash, koszykówka, piłka nożna, siatkówka i wiele innych wydarzeń sportowych sponsorowanych przez Sollers

    Świeże owoce i warzywa we wszystkich biurach

    Nie zdążyłeś zjeść śniadania?
    W kuchni znajdziesz pyszne
    płatki i świeże owoce!

Dowiedz się co nasi pracownicy mówią o Sollers Consulting

  • Dołącz do nas!

Dowiedz się więcej o Sollers Consulting!

Wybierz się na wirtualny spacer i sprawdź nasze standardy biurowe!

Nasze biura

Adresy

Koszykowa 54, Warszawa
Wolska 11, Lublin
Szyperska 14, Poznań
Kattenbug 2, Köln

Więcej informacji

sollers.eu
kariera.sollers.eu